Úvod » Online půjčka » Pro živnostníky » Příběh úspěšné pekařky Jany

Jana, podnikatelka, 25 let

Sny se mají plnit. Buď teď nebo nikdy.

Bydlím v menším městě. Dlouho jsem seděla na poště za přepážkou. Den co den, stále stejné problémy, stále stejní lidé. Pak přišel syndrom vyhoření. To byl definitivní impuls k tomu, abych šedé úředničině a stohům papíru dala jednou provždy sbohem.

Manžel a děti na to nekoukali moc nadšeně, na mém příjmu byla rodina existenčně závislá. Já jsem si ale řekla, že sny se mají plnit. Buď teď nebo nikdy. Mým snem byla vždycky vlastní malá pekárna s cukrárnou. Už jako malá holka jsem byla v kuchyni pořád a během let jsem se naučila snad všechny myslitelné recepty na cukrovinky. Rozhodla jsem se, že do pekárny půjdu.

Prostory pro malou kavárničku s pekárnou jsme měli, chybělo nám jenom vybavení na pečení. Financí už moc nezbývalo, proto jsme hledali nejvýhodnější podnikatelský úvěr. Potřebovali jsme vše vyřídit rychle, proto jsme se zaměřili i na půjčky do 24 hodin. A služby Dostupné půjčky nás doslova dostaly. Všechno proběhlo rychle, bez problému a naprosto profesionálně. Vyřízení půjčky online zabralo skutečně jen pár minut, s profesionálním kurýrem jsme vše podepsali a další den už bylo potřebných 50 tisíc na účtu. Byla jsem stoprocentně spokojená. Podmínky půjčky mi vycházejí jako jedny z nejsolidnějších na českém trhu.

Kavárničku jsme zařídili přesně podle svých představ a slavnostně otevřeli. Na nezájem hostů si nemůžu stěžovat. Na kávičku, arašídový rohlík či rakvičku si sem zajde několik desítek lidí denně. Můj podnik prosperuje. Díky Dostupné půjčce.