Úvod » Online půjčka » Pro zaměstnance » Příběh učitele Davida

David, 38 let, učiteluploads/images/teacher1.jpg

Půjčka na ruku nám pomohla překonat nečekané výdaje

Pracuji ve státním sektoru a zrovna moc peněz domů nepřináším. S manželkou právě čekáme druhé dítě, šetříme, kde se dá a každou korunu obracíme dvakrát. S mojí výplatou a s mateřskou mojí manželky proto každý měsíc vycházíme jen tak tak. Na dovolenou jezdíme jenom po Česku, na cestu do zahraničních destinací nemáme prostředky. Potraviny, nájem a energie zaplatíme bez problému, nějaké náhlé a nečekané výdaje ale naprosto nepřicházejí v úvahu. Právě taková nutná a náhlá finanční investice nás potkala nedávno. Co teď? Bylo nám jasné, že potřebujeme peníze ještě dnes.

V jeden moment nám vypověděla službu pračka i lednička. Vzhledem k tomu, že máme doma malého fotbalistu, pereme takřka denně. Bez pračky se neobejdeme. Stejně tak bez ledničky. S manželkou jsme byli po tomto incidentu značně zoufalí. Synovi jsme chtěli k narozeninám koupit nové kopačky, zařizovali jsme pokoj budoucímu potomkovi. A teď rozbité spotřebiče. Na nové jsme rozhodně neměli. Jako jediné východisko ze zoufalé situace jsme označili nebankovní úvěr.

Žádné zkušenosti s půjčkami jsme neměli, internetem jsme brouzdali naslepo. Narazili jsme na server dostupnapujcka.cz od společnosti Tommy Stachi. Rozhodli jsme, že jejich půjčky na ruku vyzkoušíme. Neprohloupili jsme. Všechno šlo naprosto hladce, bez jakýchkoliv zádrhelů. Zajeli jsme na pobočku, podepsali potřebné materiály a za slabou půlhodinku již odjížděli s požadovaným obnosem. Lidé ve firmě byli milí, přátelští a ochotní.

Další den už jsme prali. A nová lednička na sebe také nenechala dlouho čekat. Pokud hledáte nebankovní úvěry, rychlé půjčky od Tommy Stachi jsou podle našeho názoru tou nejlepší volbou.