Úvod » Online půjčka » Pro seniory » Příběh pana Josefa

Josef, 61 let, důchodceuploads/images/retiree4.jpg

Půjčka bez registru nám zajistila pohádkovou dovolenou

Nebankovním úvěrům jsem nikdy nevěřil. Vždycky jsem si chtěl na všechno našetřit sám. Letos se nám však sešlo víc výdajů, než jsme původně očekávali. S manželkou jsme se stěhovali za dcerou, které jsme následně finančně pomáhali. Nutné byly i jisté úpravy domu. Dcera je totiž vdova, vychovává dvě malé děti, tak jsme chtěli být nápomocní. Financí ubývalo, sil také. S manželkou jsme nutně potřebovali dovolenou, na kterou jsme ale už neměli peníze.

Vnuk nám na internetu našel stránky dostupnapujcka.cz společnosti Tommy Stachi. Zaujalo nás, že na stránkách společnost slibuje férové jednání, výhodné podmínky a rychlé, bezproblémové vyřízení. Z počátku jsme měli obavy, zda se nejedná o podvod. Při hledání na internetu jsme narazili na výraz "Tommy Stachi podvod" a měli jsme obavy. Příjemným překvapením pro nás bylo, že společnost všem svým slibům dostála. Peníze jsme obdrželi na účet do 24 hodin od podpisu smlouvy, celý proces se obešel bez komplikací a podmínky poskytnutí úvěru byly více než jednoduché. Stačil nám jen doklad totožnosti a potvrzení o důchodu. Peníze jsme měli druhý den po podpisu smlouvy na účtu.

Letecky jsme vycestovali do Tuniska. Strávili jsme krásných 14 dní na prosluněné pláži, odpočinuli si a navštívili i množstvím nádherných památek. To vše díky půjčce od Tommy Stachi. Úžasně jsme se zregenerovali a nyní můžeme být dceři opět nápomocni.

Nebankovní úvěry a rychlé půjčky od Tommy Stachi bychom určitě všem doporučili. Nemusíte mít strach z nějakého podvodného jednání, jako jsme měli my. Ušetříte čas, energii a nakonec i peníze. Společnost jsme doporučili i naším známým – a i oni si pochvalují její seriózní a lidský přístup.