Úvod » Často kladené otázky

Často kladené DOTAZY

Prosím, přečtěte si tuto sekci pokud máte nějaké dotazy, většinou najdete odpověď zde...

 1. Opravdu mi půjčíte do 20 minut?

  Ano. Na pobočce obdržíte peníze v hotovosti do 20 minut. Čeká Vás jen sepsání smlouvy o půjčce a peníze jsou za pár minut Vaše.

 2. Mohu půjčku vyřídit i z domova a dostat peníze na účet?

  Ano, to není problém. Zašlete nám jen potřebné doklady (seznam zde: živnostník, zaměstnanecsenior), a my k Vám vyšleme kurýra se smlouvou k podepsání. Peníze budou na Vašem účtu následující pracovní den. Rychle a diskrétně.

 3. Neplatí se nějaké poplatky předem?

  Neplatí. Posouzení žádosti o půjčku je zcela zdarma. Nic po Vás nebudeme chtít, ani když žádosti o půjčku nebude vyhověno.

 4. Půjčíte mi, i když mám exekuci?

  Bohužel ne. Nesmí na Vás být uvalena exekuce. Půjčku Vám poskytneme až po splacení probíhající exekuce.

 5. Jaká je nejdelší splatnost půjčky?

  Hotovostní i bezhotovostní půjčky poskytujeme se splatností od 12 do 42 měsíců.

 6. Zajímají mě možnosti splacení. Jaké jsou?

  Nabízíme jich mnoho. Půjčku můžete splácet převodním příkazem nebo vkladem hotovosti na účet uvedený ve splátkovém kalendáři. Poskytujeme ale i možnost splácet poštovní poukázkou. Hotovost můžete přinést i k nám na pobočku.

 7. Chci splatit půjčku předčasně. Budete si za to něco účtovat?

  Nebudeme. Předčasné splacení půjčky je bezplatné a možné kdykoliv.

 8. Pobírám invalidní důchod. Mám šanci získat půjčku?

  Určitě. Jenom je třeba prokázat měsíční příjem vyšší než 10 tisíc korun.

 9. Kolik peněz si mohu půjčit?

  Můžeme vám poskytnout nebankovní úvěr ve výši 5 000 až 150 000 korun.

 10. Kolik mě půjčka ve výši 100 000 Kč bude stát?

  V případě VIP půjčky ve výši 100 000 Kč se splatností (dobou trvání) 36 měsíců při měsíční splátce 4 691Kč činí pevná zápůjční úroková sazba 29 % p.a. a RPSN 45,3 %. Se zápůjčkou jsou spojeny tyto poplatky: měsíční administrativní poplatek ve výši 500 Kč měsíčně. Celková částka splatná spotřebitelem činí 168 861 Kč včetně veškerých předepsaných úroků, provizí, daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění a veškerých dalších plateb, které spotřebitel musí zaplatit v souvislosti se zápůjčkou.

 11. Co se stane, pokud nemohu aktuálně splácet půjčku včas?

  Co nejdříve nás kontaktujte telefonicky. Pokusíme se nalézt společné řešení a můžeme např. odložit splácení půjčky na další měsíc nebo i déle bez sankcí. V případě Vaší nečinnosti jsme oprávněni účtovat smluvní pokutu z aktuální výše nesplacené jistiny za každý den prodlení. Dále jsme oprávněni při nereagování na naše upomínky a telefonáty, postoupit půjčku vymáhací agentuře, která může v krajním případě vymáhat pohledávku exekucí. Musíme Vás upozornit, že je také podepisována rozhodčí doložka, která je v případě neplnění povinností vyplývajících ze smlouvy o půjčce exekučním titulem.